2020 Oturma Grubu Fiyatları

2020 Oturma Grubu Fiyatları

Her evin temel mobilya ihtiyaçlarından biri olan oturma grubu açısından her yıl yeni modeller çıkarıldığı gibi her yıl fiyatlar açısından da değişimler görülmektedir. Bu nedenle oturma grubu fiyatları için 2020 yılında da birçok farklı marka yeni ürünlerine ve tasarımlarına göre farklı rakamlar ortaya koymaktadır. Bu bağlamda Bellona, İstikbal veya Doğtaş gibi birçok farklı markanın yeni modelleri ve tasarımları göz önünde bulundurulabilir.

Doğtaş Oturma Grubu Modelleri Ve Fiyatları

2020 yılı itibariyle önemli markalardan biri olarak Türkiye’nin dört bir tarafında tercih edilen Doğtaş markası, oturma grubu ürünlerinde de çok geniş tercihler sunmaktadır. Bu bağlamda oturma grubu fiyatları açısından da her modelde malzeme veya boyutlara göre değişimler ortaya çıkmaktadır. Türk mobilya sektörünün önemli markalarından biri olması ile birlikte tercih edilen Doğtaş, özellikle yeni sezonda oturma grupları kapsamında sadece koltuk ve koltuk takımları değil köşe takımları, yataklı koltuklar,TV koltukları, sehpalar, berjerler, ikili koltuklar gibi birçok parçayı barındırmaktadır. Bu nedenle oturma grubu fiyatları bu parçaların hangilerinin bir araya getirildiğine bağlı olarak da değişebilir.

Koltuk takımları 3,780 TL ile 10,000 TL arasında fiyatlandırılmaktadır.

Özellikle oturma odanızda uyumlu bir kullanım gerçekleştirmeniz için Doğtaş markasında seçebileceğiniz koltuk takımları ve salon takımları açısından oturma grubu fiyatları belirli modeller ve özellikler ile değişim göstermektedir. Örneğin, modern bir çizgiye sahip olan yeni sezon takımlarında genellikle deri, sun-i deri kumaşlar, kadife kumaşlar veya leke tutmayan kumaşlar yer alabilmektedir. Sadece bu kumaş çeşitleri dahi oturma grubu fiyatları konusunda değişimleri ortaya çıkarmaktadır. Özellikle Doğtaş oturma grubu modelleri ve fiyatları açısından en önemli noktalardan birisini, seçtiğiniz takımın ne kadar sade olduğu veya chester, avangarde, modern takımlar arasında bulunduğu oluşturmaktadır.

Bellona Oturma Grubu

Bellona markası da Türkiye’nin en önemli mobilya markalarından biri olarak ön plana çıkarken,oturma grubu fiyatları açısından da Türkiye’nin dört bir tarafında uygun rakamları ile seçilebilmektedir. Özellikle eviniz için yeni bir dekorasyon düşünüyorsanız veya koltuk takımlarınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, ideal oturma grubu fiyatları ile Bellona markasını tercih edebilirsiniz. Marka tarafından oturma odası ve salon alanı için kullanabileceğiniz salon takımları, koltuk takımları, oturma odası takımları ve köşe takımları gibi tercihler sağlanmaktadır.

Bellona oturma grupları ortalama 4 bin TL civarlarındadır.

Bellona markası üzerinden seçebileceğiniz bu takımların her biri farklı bir özelliğe ve boyuta sahip olurken, genellikle 1 kanepe, 1 adet ikili koltuk ve 2 adet berjer gibi seçimler yapılabilir. Ayrıca genellikle salon takımları 2 adet kanepe ve 2 adet berjer ile üretilirken, takımlarda oturma grubu fiyatları diğer takımlara göre değişik olabilir. Ancak kullanım alanının boyutlarına göre kanepe ve berjer sayısında artış gerçekleştirme imkanınız bulunurken, kumaş seçimleri ve renklerde değişimler sağladığınızda,oturma grubu fiyatları farklı rakamlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle net bir şekilde oturma grubu fiyatları elde edebilmeniz için öncelikle marka üzerinden model tercihi yapmanız sonrasında kumaş ve parça sayılarını seçmeniz gerekmektedir.

İstikbal Oturma Grubu Fiyatları

Ev dekorasyonu ve mobilyaları açısından Türkiye’nin en çok tanınan markalarından biri olan İstikbal,oturma grubu fiyatları açısından daha farklı rakamlar ortaya koyabilmektedir. Marka özellikle şıklık ve gösterişi çok ön planda tutarak, hem klasik hem de modern takımlarda birçok alternatif sunmaktadır. Bu nedenle her koltuk takımı işlevsel özellikleri, renk seçenekleri ve sağlamlığı ile oturma grubu fiyatları açısından da farklılıklar sağlayabilir.

İstikbal oturma grupları ortalama 8 bin TL civarlarındadır.

Dekorasyonda renk ve tasarımlara çok önem veren ev sahipleri için İstikbal markası her yıl yeni koleksiyonlarında da değişime özen göstermektedir. Bu nedenle hem bu değişim ve kalite farklılıkları hem de ekonomik farklılıklar göz önünde bulundurulduğunda,oturma grubu fiyatları açısından da değişimler oluşmaktadır. Ancak özellikle hem İstikbal markasında hem de diğer markalarda yılın farklı dönemleri ve kampanyalı göz önünde bulundurulduğunda,oturma grubu fiyatları için çok özel rakamlar elde edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Koltuk Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük