Akyaka Orman Kampı Ve Detaylar

Akyaka Orman Kampı Ve Detaylar

Muğla, Türkiye’de her zaman turizmin başkenti olarak görülen şehirlerden biri olurken, özellikle Ula ilçesine bağlı Akyaka bölgesi, doğal imkanları ile daha fazla ön plana çıkmayı da başarmıştır. Bilhassa son yıllarda da Akyaka orman kampı doğal güzellikleri ve sağladığı imkanlar ile bölgenin en çok bilinen bölgelerinden birisidir.

Bugün Akyaka orman kampı sayesinde farklı ücretler ödeyerek kullanabileceğiniz imkanlar arasında restoran, market, denize girmek için koylar, sahil, elektrik, su ve kamp imkanları, buzdolabı, çadır ve spor alanları yer almaktadır. Sunulan bu imkanlar sayesinde isterseniz yaz tatili isterseniz bir orman kampı isterseniz güzel bir hafta sonu tatili gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Akyaka Nerede?

Muğla’nın Ula ilçesi sınırları içerisinde yer alan Akyaka, kısmen deniz kenarında kısmen ilçenin iç tarafına doğru ulaşan çok geniş bir mahalle olarak bilinmektedir. Özellikle hem Akyaka orman kampı hem de Akyaka Azmak Deresi ve Kadın Azmağı gibi önemli noktalar bu bölge içerisinde yer almaktadır. Yaşam alanları, alışveriş ve kültür alanları bulunması dışında yine Akyaka plajı sayesinde de bölgede denize girme imkanı yer almaktadır.

Akyaka Orman Kampı Açık

Günümüzde Akyaka orman kampı imkanlarını değerlendirmek isteyen herkes, özellikle 24 saat açık olan bu tesis içerisinde bilhassa restoran ve konaklama noktasını istediği her zaman kullanılabilir. Çünkü orman kampı sınırları içerisinde sayılan kamp alanı imkanları dışında aynı zamanda restoran, konaklama için taş evler, plaj işletmesi ve toplantı ya da özel günler için sağlanabilecek restoran ya da konferans salonu hizmetleri yer almaktadır.

Örneğin, haftalık veya birkaç günlük bir program ile toplantı ya da davet gibi bir etkinlik gerçekleştirmek istediğinizde, Akyaka orman kampı içerisinde yer alan yemek ve ikram imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bir toplantı gerçekleştirmek istediğinizde ise 20 kişilik salonlarda projeksiyon, projeksiyon perdesi ve ikramlar gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yine isterseniz doğum günü, evlilik teklifi, partiler ve eğlencelerde de sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bir yanında deniz manzarası bir yanında ormanlar ile birlikte yemyeşil bir manzaraya sahip olan Akyaka orman kampı hem kamp tatilleri gerçekleştirmek hem taş evlerde konaklama sağlamak için ulaşım açısından da çok pratik bir noktada yer almaktadır. İnternet üzerinden rezervasyon gerçekleştirme fırsatı sunulması, fiyat listesinin web sayfası üzerinde rahatlıkla öğrenilebilmesi ve kiralama işlemlerinin yine online olarak yapılabilmesi gibi fırsatlar bulunmaktadır.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük