Beyaz ahşap evler fiyatıyla ve estetiğiyle hayran bırakıyor

Beyaz ahşap evler fiyatıyla ve estetiğiyle hayran bırakıyor

Beyaz ahşap evler hem fiyatıyla hem de estetiği ile görenleri hayran bırakıyor. Şehirlerde betonerme evlerde yaşanan birçok olumsuz durum vatandaşların ahşap evleri daha çok tercih etmelerine sebep olmaktadır. Özellikle son yıllarda yaşanan depremler ahşap evlere olan ilgiyi daha çok arttırmıştır. ahşap evlere olan ilgi arttıkça ahşap evlerle ilgili model çeşitleri de artış göstermiştir. Ahşap ev modelleri içerisinde özellikle beyaz ahşap evler görenleri kendine hayran bırakıyor.

Ahşap ev fiyatları tek katlı dubleks olma özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.Tek katlı ahşap ev fiyatlarının yapım maliyeti dubleks ahşap ev fiyatlarına göre daha uygundur.  Ahşap ev fiyatları metrekare bazında 2850 Türk lirasıdır. Dubleks ahşap ev fiyatı metrekare bazında 3 bin Türk lirasıdır.  Aşağıdaki görselde gördüğünüz beyaz ahşap ev 170 metrekaredir. Dubleks ahşap ev olarak inşa edilen bu ev 170 metrekare x 3000 TL = 510,000 TL değerindedir.

Hem görüntü olarak hem de kullanış bakımından oldukça güzel olan bu evler son zamanlarda en çok tercih edilen ev modelleri arasında yer almaktadır.  Hem insan sağlığı açısından hem de doğaya daha az zarar vermesi açısından mümkün olduğunca ahşap ev tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. 

Toplam proje alanı  170 metre kare olan  beyaz ahşap ev 4 oda 1 salon 2 banyo 2 wc olarak tasarlanmıştır. Alt kat:  iki oda, salon, açık mutfak, duş+wc Üst kat: 2 oda duş+wc

Ahşap ev hem modern hem de rahatlık ve huzur ile ilişkili bir yapı çeşididir. Ahşap malzeme doğası gereği insan ile barışık ve doğaya uyum sağlayan karakterdedir. Doğada kolay bulunan bir malzeme olduğundan hızlı bir şekilde tedarik edilebilmektedir. 

Beyaz ahşap villa tüm modern ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. En büyük artısı ise insan sağlığına en uygun yapı malzemesinden oluşmasıdır. Sağlıklı bir yaşamın en kısa yolu en çok vakit harcayacağınız mekanların sağlıklı olması ile sıkı sıkıya ilişkilidir. 

Ahşap evlerde beyaz renk insana huzur ve hafiflik verir. Sade bir yaşamı modern çizgiler arasına bütünleşmiş bir tasarım harikasıdır beyaz ahşap evler. İşte sizi kendine hayran bırakacak olan beyaz ahşap evden bazı kareler :

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük