Emin Otomotiv İle Araba Alma Sistemi

Emin Otomotiv İle Araba Alma Sistemi

29 yıl gibi bir geçmişe sahip olan Emin otomotiv çok küçük tasarruflar gerçekleştirmeniz ile birlikte bir araç sahibi olmanız için dahi fırsatlar sağlamaktadır. Bu bağlamda firma sayesinde araç sahibi olmak isteyen kişilerin temel olarak seçebileceği 4 farklı yöntem yer almaktadır. Tüm seçeneklerde faizsiz otomobil alma fırsatı yer alırken, aynı zamanda da çok ideal ödeme yöntemleri ve planlamaları bulunmaktadır.

Emin Otomotiv İle Taksitli Araç Finansmanı

Firma tarafından sağlanan fırsatlar değerlendirildiğinde ilk yöntem olarak taksitle araç finansmanı sunulmaktadır. Bu yöntem ile Emin otomotiv üzerinden araç sahibi olmak isteyen kişiler, kendi bütçelerine uygun şekilde seçenekler elde edebilmektedir. El birliği sistemi olarak adlandırılan bu sistemde faizsiz, bütçeye uygun ve taksitli şekilde araç satın alınabilir.

Aslında sistem 3 farklı yöntem oluştururken,ilk noktada çekilişli sistem içerisinde kişi belirlediği araç fiyatı üzerinden 24-60 ay arasında bir çekiliş grubuna katılır. Ödenecek miktar bu vadeye bölündükten sonra her çekiliş sırasında kişi araç satın alma hakkı elde edebilir.

Vade ortası sistemde ise Emin otomotiv sayesinde araç almak isteyen kişi, peşinat ödemeden veya çekilişe girmeden kesin teslim tarihi belirleyerek araç alabilir. Dahil olduğunuz vadenin yarısında araç teslimi alınması gibi bir imkan bulunmaktadır. Ayrıca vade sınırı yer almaz.

Son sistemde ise peşinatlı sistem kullanılırken, vade ortasında benzer şekilde çekiliş yer almadan araç sahibi olabilirsiniz. Peşinat miktarı ve taksit miktarı bağlamında teslim tarihi kesin olarak sistem girişinde hesaplanır ve vade dolduğunda dilediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Emin Otomotiv Sayesinde İkinci El Satışlar Veya Takas Sistemi

Bugün Emin otomotiv tarafından hizmet verilen İstanbul, Konya, Ankara ve Erzurum otomotiv galerileri sayesinde ikinci el araç satın alma fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Bu kapsamda firma galerileri, Türkiye’nin en köklü araç galerileri olmakla birlikte alacağınız tüm araçlarda birçok avantaj ve kolaylıkla elde edilebilir.

Araç takası gerçekleştirmek istediğinizde ise sisteme bağlı olarak Emin otomotiv sayesinde aracınızı yenileyebilir veya daha üst bir model ile takas gerçekleştirebilirsiniz. Bugün binlerce aile bu sistem sayesinde istediği araca kavuşurken, aracınızı eskitmeden yeni aracınıza avantajlı koşullarla ve faizsiz olarak ulaşabilirsiniz. Üstelik en yakın firma şubeleri üzerinden değerlendirebileceğiniz fırsatlarda aracınız hiç değer kaybetmeden takas sağlayabilirsiniz.

Emin Otomotiv Sıfır Kilometre Araç Satın Alma Sistemi

İkinci el ve takas araçlar dışında Emin otomotiv üzerinde sıfır kilometre araç satın alma fırsatı da yer almaktadır. Bu kapsamda isterseniz araç finansman sistemindeki teslimatlar veya isterseniz nakit ödemeleri ile sıfır araç sahibi olurken, avantajlı piyasa koşullarından faydalanabilirsiniz.

Örneğin, sıfır araç alımında taksitli finansman sayesinde faiz ödemeden fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Emin otomotiv araç sistemine dahil olmanız ile birlikte aracınızı sıfır araç ile değiştirebilirsiniz. Bu bağlamda kullandığınız araç ile sıfır araç arasında bulunan fiyat farkı,firma sayesinde faizsiz bir sistem ile kolayca taksitlere bölünür ve teslim tarihinde Türkiye’nin her bölgesinde istediğiniz araç kolayca temin edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Faizsiz ev alma sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük