Fiyatlar Tavan Yapmadan Almaya Bakın

Fiyatlar Tavan Yapmadan Almaya Bakın

Corona Virüs süreci vatandaşların taleplerini değiştirdi. Son haftalarda yoğun bir şekilde arazi talepleri artmaya başladı. Vatandaşlar doğal bir yaşam alanı oluşturmak için tarla, zeytinlik gibi alanlara yoğun ilgi göstermeye başladı. Tarla, zeytinlik, arsa gibi gayrimenkullerin fiyatı talepler arttıkça artış göstermektedir.

Deprem, salgın hastalık ve modern hayatın stresli yaşam tarzı vatandaşları daha rahat edecekleri ve kendilerini güvende hissedecekleri alanlara yönlendirmiştir.

Daha çok neler tercih ediliyor ?

Özellikle köy kenarlarında bulunan şehir merkezine de kolay ulaşımı olan yerler ciddi prim yapmaya başladı. Bu tür yerler satın almak isteyenler ellerini hızlı tutmalıdır. Her hafta fiyatlar artmaya devam ediyor ve edecek gibi de görünüyor. Bir kısmı bu durumu fırsat olarak görüp yatırım amaçlı satın alma işlemi gerçekleştiriyor. Bu da gösteriyor ki fiyatlar yükselmeye devam edecek.

Bu tür müsait arazilere genellikle aşağıdaki ev modelleri inşa edilmektedir.

  • Konteyner ev
  • Ağaç ev
  • Bungalov ev
  • Prefabrik ev
  • Kütük ev

İster yatırım amaçlı ister deprem vb. gibi doğal afetlerde sığınma yeri gibi amaçlarla arazi almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı. Beklemek sizi zarara sokacaktır. Arazi alırken şehir merkezlerine ulaşımının ve elektrik, su gibi altyapı hizmetlerini alabileceğiniz yerleri tercih etmenizde fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan Ağaç ev deneyimi ile hayata dokunuş başlıklı makalemizde ağaç ev modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ