Kamp Masası Kullanım Alanları

Kamp Masası Kullanım Alanları

Kamp etkinliği gerçekleştirilirken genellikle araç ile kamp yapılacak bölgeye ulaşıldıktan sonra karavan veya kamp çadırı gibi noktalar kullanılır. Bu noktalar sınırlı bir alana sahip olduğu için açık alanda yemek, dinlenmek veya çalışmak için kamp masası temel bir ihtiyaç olarak kamp eşyaları içerisinde yer alır. 

Genellikle gün içerisinde yemek yeme sırasında veya çay kahve içmeye sırasında kullanılan kamp masası pratik ve portatif bir şekilde katlanabilen bir üründür. Bu sayede araç içerisinde fazla yer kaplamadan kullanılabilir hatta bazen sırt çantasına eklenmiş bir şekilde de kolayca taşınabilir. Bu özellikleri bağlamında kamp tatillerinde daha fazla tercih edilen ürün aslında yapısı sayesinde farklı noktalarda da kullanılabilir. 

Kamp Masası Nerelerde Kullanılabilir?

Temel şekilde kamp masası olarak adlandırıldığı için kamp etkinlikleri sırasında kullanımı daha çok görülen bu malzeme, aslında birçok farklı açıdan da kullanılabilir. Örneğin piknik gerçekleştirmek için gittiğiniz orman veya sahil kenarında yemek ve dinlenmek için kolaylıkla kurarak kullanabilirsiniz. Açık alanlarda bahçe veya teras gibi noktalarda pratik bir kullanım için bu masa portatif şekilde her zaman bulundurulabilir. 

İstediğiniz her zaman aracınızda taşıyabileceğiniz kamp masası kapanıp, katlanan özelliği ile çok küçük bir boyut alacaktır. Bu sayede özellikle uzun yol seyahatleri gerçekleştiren kişiler araç bagajında bu masayı bulundurduğunda, istenildiği yerde bir yemek masası veya dinlenmek için bir masa kurabilir. İşyerlerinde veya seyyar çalışma gerçekleştiren kişiler tarafından da çalışma alanlarında yani tezgahlarda bu masanın kullanımı sayesinde pratik ve hızlı bir şekilde yemek masası, sergi alanı, çalışma masası gibi imkanlar elde edilebilir. 

Kamp Masası Nasıl Seçilmelidir?

Genellikle kamp masası ürünleri birbirine benzer yapıda ayakları katlanan ve üzerine kapandıktan sonra portatif bir yapıya ulaşan ürünlerdir. Yani genel yapısı ile katlanır kamp masası olarak görülebilir. Ancak bu ürünlerin seçimini gerçekleştirirken elbette ki en önemli ayrıntıyı boyut ve şekil oluşturmaktadır. Tek kişi, iki kişi, dört kişi ve hatta 6 kişi tarafından kullanılabilecek boyutlarda masa seçimi yapılabilir. Bazı masalar kare bazıları dikdörtgen bazıları ise daire olabilir. Bazı masalar ise etrafında yine kapanıp açılan sandalyeleri ile daha pratik bir kullanım oluştururken, en son dönemlerde araç bagajına monte edilerek kullanılabilen masalar da görülmektedir. 

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük