Konteyner ev fiyatları her bütçeye uyacak kadar ucuzdur

Konteyner ev fiyatları her bütçeye uyacak kadar ucuzdur

Konteyner ev fiyatları herkesin bütçesine uygun aralıklardadır. Özellikle deprem söylentilerinin arttığı şu günlerde konteyner ev en mantıklı seçeneklerden biri olarak görünüyor. Konteyner ev almayı düşünenler genellikle depreme karşı dayanaklı olmasından dolayı konteyner evlere yönelmektedirler. Taleplerin artması konteyner ev fiyatları üzerinde bir etkide bulunur mu bilinmez. Ama şu bir gerçek konteyner evlere olan talep her geçen gün artıyor.

Konteyner ev fiyatları neden çok uygun ?

Konteyner ev fiyatları betonerme evlere göre daha uygundur.. Kullanıma amacı hızlı montaj kolay malzeme temini gibi durumlara bağlı olarak, betonerme evlere göre hem daha sağlam hem daha ucuz. Birkaç gün içerisinde montajının yapılabilmesi, ileriki zamanlarda sökülüp başka bir alana nakledilip tekrardan kurulumunun yapılabilmesi, depreme dayanıklı olması ve fiyatının uygunluğu konteyner evlere olan talebi arttırmaktadır.

Konteyner ev fiyatları ve modelleri

konteyner ev fiyatları

Herkes bütçesine uygun bir konteyner ev bulabilir. Betonerme ev almaya gücü etmeyenler gönül rahatlığı ile konteyner ev alabilirler. Lüks konteyner evler görenleri kendine hayran bırakıyor. Şimdi konteyner ev fiyatlarına bir göz gezdirelim. 

  • 21 metrekare 1 artı bir depreme karşı dayanıklı, çatılı konteyner ev fiyatı >> 16.000 TL
  • 42 metrekare 2 artı bir depreme karşı dayanıklı, çatılı konteyner ev fiyatı >> 30.000 TL
  •  84 metrekare 2 katlı, depreme karşı dayanıklı , çatılı konteyner ev fiyatı >> 57.000 TL
  •  51 metrekare 2+1 depreme karşı dayanıklı lüks konteyner ev fiyatı >> 84.000 TL
  • 72 metrekare 3+1 depreme karşı dayanıklı konteyner ev fiyatı >> 92.000 TL

Konteyner evler büro,bağ evi, tatil evi, misafirhane , ek bina vb…amaçlar için rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Konteyner ev fiyatları ucuz

Konteyner ev fiyatları ne kadar diyenler için fiyat aralıklarını yukarıda belirttik. Sonuç olarak şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki ; konteyner ev fiyatları, betonerme ev fiyatlarına göre çok ucuzdur. Bütçesi dar olanlar öncelikli olarak konteyner evleri tercih edebilirler.

Konteyner ev fiyatları 2020 ucuz olunca, çitçiler, hayvancılık yapanlar, bağında ev isteyenler, depremde sığınacak güvenli bir yer düşüneneler, lüks hayatı ucuza yaşamak isteyenler konteyner evlere yönelmektedir.

Ahşap ev fiyatları 2020 hakkında da bilgi edinmenizde fayda vardır.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük