Konteyner Ev Satışları Neden Tavan Yaptı ?

Konteyner Ev Satışları Neden Tavan Yaptı ?

2020 yılı hem ülkemiz hem de dünyamız açısından iyi bir yıl olmadı. Üst üste gelen felaketler, savaş, Coronavirüs salgını ve ekonomik olumsuzluklar insanların yaşam şeklini ve tercihlerini değiştirmeye başladı. Konut piyasası her geçen gün farklı bir mecraya doğru gitmeye başladı. Bu süreçte konteyner ev satışları artışa geçti.

Konteyner ev talebi neden arttı ?

Özellikle depremlerin sıklaşması, insanları tedirgin etmeye başladı. Farklı korunma ve kendini güvende hissetme alışkınlıkları konteyner evlere talebi arttırdı. Tabi sadece güvenlik amaçlı talep olmuyor bu evlere. Bazı vatandaşlar bağ ve bahçesine en ideal ve uygun fiyatlara konteyner ev yaptırıyor. Kimileri uygun fiyata çok lüks konteyner ev sahibi olabiliyor. Kimileri de trend olduğu için yatırım amaçlı bu evlere yöneliyor.

Konteyner ev deyip geçmeyin harika modelleri göz kamaştırıyor

Ne olacak canım konteyner ev işte demeyin sakın. Öyle modelleri var ki görenleri hayran bırakıyor. Taleplerin artması ile birlikte çok daha farklı modern modeller hızla yapılmaya başlandı. Özellikle konteyner ev dekorasyonları göz kamaştırıcı güzellikte.

İşte bazı konteyner ev modelleri :

Konteyner ev fiyatları tercih edilme sebebini arttırmaktadır. Ev fiyatları metrekaresine göre ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

40- 60 metrekare arasındaki konteyner fiyatlar: 50-65 bin TL arasında değişiyor.

60-80 metrekare arasındaki evler : 65- 80 bin TL arasında değişiyor.

100 ve üzeri metrekarelerde fiyat aralığı 100 bin TL üzerine çıkmaktadır.

Kendinize ait bir araziniz varsa, gerekli izinler sağlandıktan sonra kurulumu kolay çevre dostu bu evleri rahatlıkla inşa ettirebilirsiniz. Bu evleri dilediğiniz zaman başka yerlere de taşıyabilirsiniz. Aslına baktığınızda çok fazla avantajları bulunmaktadır. Avantajlarının fazla olması konteyner ev satışlarına olumlu etki yapmıştır.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük