Prefabrik ev modelleri “ Hay maşallah” dedirtiyor

Prefabrik ev modelleri “ Hay maşallah” dedirtiyor

Prefabrik ev modelleri her geçen gün daha çok rağbet görüyor. Taleplerin artması prefabrik ev modellerinin çeşitlenmesine sebep olmuştur. Müşteri taleplerine göre şekillenen bu yapılar, artık daha çok talep ediliyor. Öncelikle prefabrik ev nedir? Sorusunu cevaplamakla işe başlayalım.

Prefabrik ev nedir?

Prefabrik ev, yapı malzemesi olarak ağaç, PVC, metal vb. gibi ürünlerin fabrikada montaja hazır hale getirilerek, önceden planlanmış beton zemin üzerine farklı ekipmanlar yardımıyla kurulumunun gerçekleştirilmesi işidir. Prefabrik ev için kapı, pencere, duvar, çatı gibi malzemeler fabrikada hazırlanır ve önceden belirlenmiş mekânlara kısa süre içerisinde kurulumu gerçekleşir. Başka bir ifade ile prefabrik ev, fabrikasyon bir ev modelidir diyebiliriz.

Prefabrik ev modelleri

Şehrin kalabalığından ve stresli yaşam tarzından uzaklaşmak isteyen milyonlarca insan yeni arayışların içerisinde. Balkonlu veya bahçeli ev arayanlar uygun fiyatlı olmasından dolayı prefabrik evleri tercih ediyorlar. En çok tercih edilen prefabrik ev modellerine bir göz atalım:

Tek katlı prefabrik ev modelleri

Tek katlı prefabrik ev modelleri daha çok bahçeli ev isteyenlerin tercihi olmaktadır. Kendisine ait bir arsa veya arazi içerisine tek katlı prefabrik ev inşa ederek çok güzel bir yaşam alanını ucuza getirmek mümkün olabilmektedir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları hakkında bilgi edinmek için linke tıklayabilirsiniz.

Tek katlı prefabrik ev modelleri kişilerin isteğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Son yıllarda tercih edilen tek katlı prefabrik ev modelleri daha çok bahçeli ev amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle depreme karşı dayanaklı olması ve beton evlere göre uygun fiyatlı olması büyük avantaj olarak görülmektedir. Prefabrik ev avantajları adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Tek katlı prefabrik ev modelleri

tek katlı prefabrik ev modelleri

tek katli prefabrik ev modelleri

İki katlı prefabrik ev modelleri

Daha kalabalık aileler için iki katlı prefabrik ev modelleri tercih edilmektedir. Çift katlı prefabrik ev modelleri daha lüks görülmektedir. Dileyenler bahçeli iki katlı prefabrik ev olarak ta kullanabilirler. Müşterilerin taleplerine göre metrekare ölçüleri değişmektedir. Beton ev fiyatlarının artması iki katlı prefabrik ev modellerine olan ilgiyi arttırmıştır.

Prefabrik ev modelleri ve ıcı

Daha çok fiyatları uygun olduğu ve şık görünümüne sahip olduğundan tercih edilen prefabrik ev modelleri, oldukça konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Prefabrik ev meraklılarının en çok merak ettiği konulardan birisi de prefabrik ev modelleri ıcı oluyor. Acaba prefabrik ev modelleri ıcı nasıl diye düşünenlere örnek bazı görüntüleri derledik.

prefabrik ev ıcı

prefabrik ev modeli ıcı

İki katlı prefabrik ev modelleri

Prefabrik ev modelleri ne gibi avantajlar sağlar ?

  • Depreme karşı daha dayanıklıdır
  • Beton evlere göre daha uygun fiyatlıdır
  • Yapım aşaması kısadır
  • Model çeşidi daha fazladır
  • Sökülüp başka bir yere kurulum yapılabilir

 

1 YORUMLAR

YORUM YAZ


maraş sülük