GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

2020 © Copyright evguzar.com

Makale, haber, yazı, kod, resim ve röportaj gibi her türden içeriğin tüm telif hakları evguzar.com’a aittir. Evguzar.com sitesinde yayınlanan , resimler, yazılar, ses dosyaları, videolar, animasyonlar, tasarım, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları, 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bahsedilenler, evguzar.com’un yazılı izni olmadan ticari anlamda her ne şekilde olursa olsun kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz.

YASAL UYARI

Sitede yayımlanan köşe yazıların ve yapılan yorumların sorumluluğu yazarlarına ve yorumlayanlara aittir. Evguzar.com yazıların ve yorumların sorumluluğunu üstlenmez. Resmi kurumlar talepte bulunduğu taktirde eldeki veriler ilgili mercilerle paylaşılır. Kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak kopyalama ve başka mecralarda kullanımı yapılamaz. Evguzar.com hiç bir bildirimde bulunmadan istediği değişiklikleri yapabilir. Bu sitede bulunan bilgi kaynaklı hatalardan hiç bir zaman sorumlu değildir.

Basın Bülteni

Sitemizde ilgili bölüm ve kategorilerde bulunmasını istediğiniz haber,yazı,makale veya resimleri aşağıdaki mail adresi aracılığıyla tarafımıza iletebilir ya da iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Kullanılan Haber Yazılımı / Site Script

Evguzar.com’da Lisanslı Blog Paketi Fary v3.0  (Ofisimo) teması kullanılmaktadır. Yazılım Ofisimo ekibi tarafından özel olarak kodlanmıştır. Lisans hakkı evguzar.com’a aittir.

ADRES – TELEFON

Abdulhamit Han Mah. Ahmet Uncu Cad. No:32/B Onikişubat/Kahramanmaraş

info@evguzar.com

Telefon : 0850 304 17 28

maraş sülük