Taksitle İkinci El Otomobil Alma

Taksitle İkinci El Otomobil Alma

Ülkemiz koşullarında hem yasal olarak hem de temel alışveriş mantığı olarak taksitle araç sahibi olmak için genellikle sıfır araç tercih edilmektedir. Ancak sıfır araç fiyatlarının çok yüksek olduğu göz önünde bulundurulduğunda, birçok kişi taksitle ikinci el otomobil fırsatlarını da değerlendirmek istemektedir. Çünkü son yıllarda taksitli bir şekilde ikinci el araba satın alma imkanları da farklı firmalar ve sistemler tarafından sunulmaktadır. 

Birçok farklı firma tarafından sağlanan taksitle ikinci el otomobil örnekleri göz önünde bulundurulduğunda, binek ve ticari araçlarda belirli bir miktar peşinat ödenmesi ve sonrasında kalan miktarın 12 veya 24 ay gibi taksitlerile ödenmesi fırsatları yer alıyor. Özellikle son dönemlerde vade oranı düşmüş olmakla birlikte aracınızı satın almak isteyen kişiler veya sizin satın almak istediğiniz araçlar için taksitle ikinci el otomobilalışverişi ön plana çıkmaya başladı. 

Farklı Sistemlerde Taksitle İkinci El Otomobil

Bugün farklı firmalar ve sistemler tarafından kurulmuş yöntemlerin tercih edilmesi ile birlikte taksitle ikinci el otomobil alma şansınız daha fazla olmaktadır. Örnek olarak sistemlerden birisinde çok güvenli ödeme koşulları ile birlikte %100 ekspertiz hizmeti sağlanarak fırsatlar değerlendirilebilir. Bu gibi sistemlerde öncelikle araç markası seçimi yapmanız, sonrasında peşinat tutarı olarak belirli bir rakam girmeniz ve sonrasında da adresinizi seçmeniz gibi birçok adım ile istediğiniz araçlara ulaşabiliyorsunuz. 

aksitli şekilde satışa sunulan araçlar, bugün birçok farklı şehirde ve ilçede imkanlar oluştururken, araç seçimlerinde 0-7 yaş arası veya 8-11 yaş arası gibi seçimler yapılabiliyor. Hatta istediğiniz taksitle ikinci el otomobil için minimum ve maksimum fiyat aralıklarında yıl aralıklarını, kilometre aralıklarını, yakıt türü, vites türü, kasa tipi, motor hacmi, motorçekişi ve renk gibi birçok özelliği seçerek, daha doğru araçlar bulabiliyorsunuz. 

Bu sistemlerde genellikle banka kredisi skoru gerekmeden, pazarlık gücü bulunarak, banka limitiniz korunarak, geri ödeme avantajı bulunması ile birlikte araç değişimi yapabiliyor veya taksitle ikinci el otomobil satın alma fırsatı elde edebiliyorsunuz. Örneğin, aracınızı değiştirmek istediğinizde senet ödemelerinizin sürmesi sırasında bile yeni bir araç ile takas gerçekleştirebiliyorsunuz. Sahip olduğunuz aracı takas edebiliyor, nakit bir şekilde satış yapabiliyor, takas sonrasında maket alma gibi imkanları değerlendirebiliyorsunuz. 

Taksitle İkinci El Otomobil Alınırken Avantajları Nelerdir?

Bugün birçok farklı sistemde taksitle ikinci el otomobil satın alma fırsatları değerlendirilirken, bazı sistemlerde sisteme kattığınız müşteriler sayesinde taksitlerinizden düşme ve ödeme miktarından düşme gibi fırsatlar elde edilebiliyor. Hatta mobil sistemler üzerinde sunulan bu yöntem sayesinde araç garantisi dahi elde edilebiliyor. Ayrıcataksitle ikinci el otomobil kasko sigortası gerçekleştirme açısından da satın aldığınız sistemler üzerinde daha karlı ve hızlı işlemler gerçekleştirilebilir. 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük