Wowwo Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Wowwo Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Son yıllarda ikinci el araç alışverişlerinde en çok kullanılan sistemlerden birini oluşturan wowwo özellikle sağladığı avantajlar ile birlikte de ön plana çıkan sistemlerden biri arasında yer alıyor. Çünkü bu avantajlar sayesinde ikinci el alışverişi gerçekleştirirken, daha hızlı bir sonuç elde etmeniz, daha düşük fiyatlar ödemeniz, ödemeleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz veya daha iyi araçlara ulaşmanız gibi birçok nokta görülebiliyor.

Wowwo Avantajları İle Araç Almak

Eğer wowwo sistemi üzerinde araç satın almak istiyorsanız, karşılaştığınız en büyük avantajlardan birini, banka kredi skoru incelenmesine gerek kalmadan hızlı onay verilmesi oluşturuyor. Ayrıca sistem üzerinde araç almak istediğinizde, banka kredisi araştırması yapılması gerekmiyor. Çünkü alım gücünüzden ve kendinizden emin olduğunuzda, araç pazarlığını daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Banka krediniz üzerinde inceleme gerçekleştirilmediği için kredi notunuzda düşme veya banka kredi imkanlarınızda bir blokaj ortaya çıkmıyor. Yani banka limitlerinizi koruyan wowwo sistemi sayesinde ilerleyen dönemlerde farklı ihtiyaçlar için yine rahatlık ile kredi çekebiliyorsunuz.

Wowwo Avantajları İle Araç Satmak

Eğer wowwo sistemi üzerinden araç satın aldıysanız, bir yıl sonrasında veya daha kısa bir sürede bu aracı yeniden satmak veya değiştirmek isterseniz, geri ödeme avantajı elde edebiliyorsunuz. Bu durumda sistem sizin için vade farkında bir indirim sağlarken, anaparadaki borcunuzu daha düşük bir rakam ile kolaylıkla kapatabilirsiniz. Oysaki banka kredisi kullandığınızda, ön ödeme ile çok yüksek faiz giderlerine katlanmanıza rağmen ana borcunuzda hiç bir düşüş olmaz ve aslında ana borcu kapatmak istediğinizde dahi yine de faizli bir ödeme yaptığınızı görebilirsiniz.

Satış işlemlerinde wowwo sistemini kullandığınızda, banka kredisi kapatma, bankadan rehin kaldırma, araç devrini yapmak için zorluklarla karşılaşma gibi durumlar yer almaz. Çünkü aracınızı satın alacak kişi ile beraber firmanın showroomlarında bir araya gelmeniz yeterli olmaktadır.

Hatta aracınızı satmak istediğinizde, isteğinize bağlı olarak wowwo bu aracı sizden geri satın alabilir. Bu sayede de kalan senet borcunuz indirimli şekilde kapanırken, üstüne nakit para dahi alabilirsiniz.

Özel bir avantaj olarak bir wowwo müşterisi olmasanız dahi aracınızı sisteme nakit karşılığında ve en iyi teklifle satmayı tercih edebilirsiniz. Üstelik bu gibi durumlarda aracınız aynı gün içerisinde nakit ödeme yapılarak satın alınır.

Wowwo Avantajları İle Araç Takas Etme

Sahip olduğunuz aracı takas etme yani değiştirme durumunda da wowwo sisteminin avantajları ile senet ödemeleriniz sürerken, yeni bir aracı tercih edebilirsiniz. Bu bağlamda yeni bir araç almak istediğinizde, 15 binden fazla araç içerisinden en iyi teklifler ile araç seçimi yapabilirsiniz. Hatta sistemde aracınızı takas ettikten sonra yeni aracınız için %30 peşinat ve vade almanız takdirinde ve takas edilecek aracın değeri ödemeniz gereken peşinat miktarından daha yüksek ise bu durumda fazla kısmı nakit olarak iade alma şansınız yer almaktadır.

Wowwo Avantajları İle Müşteri Memnuniyeti

Bugün tüm kuralları ve fırsatları ile birlikte wowwo müşteri memnuniyetine çok yüksek bir özen göstermektedir. Örneğin, kasko bedelini çok daha ucuza yaptırırken, araç bedeli senetleri ile ortaklaşa taksitler haline getirebilirsiniz. Hatta sistemin kendi kasko sigortalarından faydalanarak aracınızı yarı yarıya düşük maliyetle vadeli şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Araç sahibi olmak isteyen herkes gibi siz de wowwo avantajlarından faydalanmak ile birlikte firmaya yönlendirdiğiniz her müşteri sayesinde ödemelerinizde 1500 TL gibi bir indirim elde edebilirsiniz. Bu bağlamda sistemden faydalanmak isteyen yeni müşterini, müşteri kaydı sırasında satış temsilcisine sadece isminizi vermesi ile bu indirime elde edebiliyoruz.

Sistem 1 yıl boyunca 20 bin kilometreye kadar olan tüm araçlarda, teknik arızalara karşı sizi korurken, yol yardımı ve konaklama imkanı sağlamaktadır. Bu kapsamda araçtaki motor, şanzıman, klima, direksiyon, fren veya elektrikli üniteler gibi birçok farklı kısım teknik garanti kapsamında bulunuyor.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük