Prefabrik ev modelleri ve prefabrik ev fiyatları hayal ettiğiniz şey olabilir

Prefabrik ev modelleri ve prefabrik ev fiyatları hayal ettiğiniz şey olabilir

Prefabrik ev modelleri 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 şeklinde isteğe göre yapılabilmektedir. Tek katlı prefabrik ev modelleri genel de daha uygun bütçesi olanlar için dizayn edilmektedir. İki katlı prefabrik evlerdubleks prefabrik evler veya villa prefabrik ev modelleri; daha çok bütçe ayırabilecek olanlar için tasarlanmaktadır. 

Prefabrik ev modelleri nelerdir?

Prefabrik ev modelleri oldukça farklı seçeneklerden oluşmaktadır. En isabetli ve en güzel prefabrik ev modeli kendi hayalini kurduğunuz prefabrik ev modelidir. Herhangi bir prefabrik ev uzmanına müracaat ederek hayalinizdeki prefabrik ev modelini anlatmanız yeterlidir. Uzamanlar anlattığınız prefabrik ev modelini bilgisayar ortamında sizin için hazır edeceklerdir. Bilgisasyarda hazırlanan ev modeli hazır olduğunda eğer kafanızda tasarladığınız evden bazı eksikleri varsa anlatarak şekillendirebilirsiniz. Tamam, işte bu tam hayalimdeki prefabrik ev gibi oldu dediğinizde, yetkili firma istediğiniz evi çok kısa sürede imal edecektir. 

Tek katlı prefabrik ev modelleri

Resim kaynak: Prefabrik Yapı A.Ş.

Tek katlı prefabrik ev modelleri genellikle 3+1 şeklinde talep edilmektedir. Tarla, arazi veya arsa üzerine belirli zamanlarda konaklamak için ise genellikle 1+1 veya 2+1 şeklinde prefabrik ev modelleri tercih edilmektedir. Tek katlı prefabrik ev modelleri, 40 metre kare olabileceği gibi, 150 metre kare de olabilir. Oda sayısına göre metre kare olarak büyüklüğü değişiklik göstermektedir. Prefabrik ev için kullanılacak malzeme kalitesi alıcının isteğine göre değişiklik gösterebilir. Ödeyeceğiniz miktar malzeme kalitesine ve detaylara göre değişecektir. Prefabrik ev fiyatları 2020 hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz. 

Tek katlı 1+1 prefabrik ev fiyatları

45 metre kare tek katlı 1+1 prefabrik ev fiyatı ; 84, 400,00 TL

49 metre kare tek katlı 1+1 prefabrik ev fiyatı ; 88,400,00 TL

Tek katlı 2+1 prefabrik ev fiyatları

55 metre kare tek katlı 2+1 prefabrik ev fiyatı ; 94,300,00 TL

62 metre kare tek katlı 2+1 prefabrik ev fiyatı ; 102, 700,00 TL

68 metre kare tek katlı 2+1 prefabrik ev fiyatı ; 111,700,00 TL

72 metre kare tek katlı 2+1 prefabrik ev fiyatı ; 121, 600,00TL

Tek katlı 3+1 prefabrik ev fiyatları

82 metre kare tek katlı 3+1 prefabrik ev fiyatı ; 133, 700,00 TL

96 metre kare tek katlı 3+1 prefabrik ev fiyatı ; 154, 400,00 TL

106 metre kare tek katlı 3+1 prefabrik ev fiyatı ; 160, 500,00 TL

117 metre kare tek katlı 3+1 prefabrik ev fiyatı ; 172, 000, 00 TL

Tek katlı 4+1 prefabrik ev fiyatları 

129 metre kare tek katlı 4+1 prefabrik ev fiyatı ; 210, 500, 00 TL

166 metre kare tek katlı 4+1 prefabrik ev fiyatı ; 253, 500, 00 TL

İki katlı prefabrik ev modelleri

İki katlı prefabrik ev modelleri geniş iç mekân ve konforu ile ön plana çıkmaktadır. Dubleks ev modelleri geniş bir yaşam alanını uygun fiyatlara sunmaktadır. Geniş ve konforlu olmasının yanında beton evlere göre çok daha kısa sürede teslim edilmektedir. İsteğe göre şekillendirilebilen iki katlı prefabrik ev modelleri göz kamaştırıcı güzellikte olabiliyorlar. Konumlandırılmak istendiği alana, bölgeye ve iklim şartlarına göre malzeme seçimi yapılmaktadır. İklim şartlarına göre en doğru malzeme seçimi çok uzun ömürlü bir ev sahibi olmanızı sağlayacaktır. İki farklı kattan oluşan dubleks prefabrik ev modelleri ve fiyatları herkese hitap etmektedir. Her bütçeye uygun olabilecek bazı ikinci el prefabrik ev fiyatları 2020 hakkında bilgi almak için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

İki katlı prefabrik ev satın almadan önce ne istediğinize karar verin. Hayalini kurduğunuz evi prefabrike uzmanlarına anlatın ve sonucu bekleyin. Sizin isteklerinize ve hayallerinize uygun şekilde bilgisayar ortamında hazırlanan dubleks ev modelini inceleyin. Eklemek istedikleriniz varsa ekletin ve son halini verin. İşte artık bilgisayarda gördüğünüz iki katlı prefabrik ev modeli sizin olabilir.

Rahat, konforlu ve sakin iki katlı bir eve sahip olmak artık daha uygun fiyatlara mümkün. İki katlı prefabrik ev modelleri diğer ev modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Dilerseniz dubleks prefabrik ev fiyatlarına bir göz atalım:

İki katlı prefabrik ev fiyatları

Resim kaynak: Nova Prefabrik

82 metre kare iki katlı prefabrik ev fiyatı; 160, 700,00 TL

92 metre kare iki katlı prefabrik ev fiyatı; 180, 100,00 TL

105 metre kare iki katlı prefabrik ev fiyatı; 198, 400,00 TL

122 metre kare iki katlı prefabrik ev fiyatı; 206, 500,00 TL

142 metre kare iki katlı prefabrik ev fiyatı; 251, 600,00 TL

155 metre kare iki katlı prefabrik ev fiyatı; 257, 900,00 TL

158 metre kare iki katlı prefabrik ev fiyatı; 262, 500,00 TL

Prefabrik ev modelleri ve prefabrik ev fiyatları, herkesin gönlüne ve bütçesine hitap ettiğinden çok tercih edilmeye başlanmıştır. Prefabrik ev modelleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde ve müşterinin talepleri doğrultusunda tek katlı veya iki katlı prefabrik ev modeli olarak tasarlanabilmektedir. Evin konumlandırılacağı arsa ve iklim koşulları göz önünde bulundurularak malzeme seçimi yapılır. İklim ve coğrafya yapısına uygun seçilen malzemeler daha uzun ömürlü ve konforlu bir prefabrik ev modeli tasarlanmasına imkân sağlar.

Oldukça şık görünüme sahip olan prefabrik ev modelleri aynı zamanda depreme karşı da dayanıklıdır. Prefabrik ev avantajları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili linke tıklayabilirsiniz. Arzu edenler için ahşap desenli prefabrik ev modelleri de inşa edilmektedir. Ahşap desenli prefabrik ev modelleri daha şık ve modern bir görünme sahiptir. Kişilerin zevkine göre istenen özellikler prefabrik ev modeline eklenebilmektedir.

Prefabrik ev modelleri içerisinde iki katlı, teraslı ve ahşap desenli olanlar çok beğenilmektedir. Böyle bir evin bahçesini ve bahçesindeki havuz kenarında oturup çay içtiğinizi hayal edin. İşte bu tür evlere çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Beton evlere göre artıları daha fazla olan prefabrik evler bütçenizi de sarsmayacaktır.

Prefabrik ev modellerinde çok özellik bulunduğundan nelerin fiyata dahil nelerin fiyata dahil olmadığını bilmek te önemlidir. Genellikle prefabrik ev inşa eden firmalar aşağıdaki konuları fiyata dahil etmektedirler. İşte prefabrik ev inşasında fiyata dahil olan işlemler :

Prefabrik ev inşasında fiyata dahil olan hizmetler

Prefabrik ev modellerinin avantajları

 • İhtiyacınıza göre metre kare belirleyebilirsiniz
 • İlave özellikleri ( Teras vb) çok düşük maliyetlerle ekletebilirsiniz
 • Depreme karşı daha güvenlidirler
 • Çok şık ve modern görünümler elde edebilirsiniz
 • Çok dayanıklı malzeme tercihinde bulunabilirisiniz
 • Uzun yıllar dayanıklı olma özelliğini kaybetmez
 • Bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar
 • 160 metre kareye kadar geniş ve ferah alanlar talep edebilirsiniz
 • Tamir ve bakımları hem uygun hem de kolaydır
 • Uygun fiyata mantıklı bir yatırımdır
 • Çok kısa sürede inşa edilebilmektedir ( 2-4 hafta )

 

0 YORUMLAR

  Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük