L Koltuk İle Kullanışlı Salon Dekorasyonları

L Koltuk İle Kullanışlı Salon Dekorasyonları

Salonda bulunan mobilyalara yer açabilmek için L koltukları tercih edebilirsiniz. L koltuklar bütün sayılanların dışında aynı zamanda konforlu oturma alanları sunar.

L koltukların orta sehpalar ile beraber mükemmel bir uyumu vardır. Dekorasyon yaparken L koltuğa uygun bir orta sehpa yerleştirip ardından bunu şık bir berjerle tamamlamanız mümkün. Konforu daha da artırmak isterseniz; L koltuğun üzerine yumuşak yastıklar koymayı deneyin. Yumuşak yastıklar L koltuğunuza sportif bir görünüm kazandırırken aynı zamanda rahat etmenizi de sağlarlar.

Küçük bir salonda L koltuk takımı kullanmaya karar verdiyseniz; çeşitli duvar afişleri ve portrelerle salona daha fazla enerjik bir görünüm katabilirsiniz.

Yanı başınızda duvarda asılı duran küçük bir kitaplık L koltuğun sportif havasını artıracaktır. Büyük ve renkli yastıklar L koltuk için biçilmiş kaftandır. Açık gri renk L koltuğunuzu açık mavi ve lacivert tonlarında yastıklarla kullanabilirsiniz. Ortaya deri yüzeyli gri bir sehpa koyarak güzel bir takım oluşturabilirsiniz.

Büyük salonlar için koyu renkli L koltuklar kullanabilirsiniz

Kadife yüzeyli kahverengi L koltuklar büyük salonlar için idealdir. Orta sehpa olarak ahşap bir sehpa kullanıp bunu açık kahverengi sandalye takımıyla bir arada kombinleyebilirsiniz. Limon yeşili berjer koltuklar kahverengi L koltuklarla uyum içinde kullanılabilir. Duvar renginin beyaz ya da krem seçilmesi uygun olacaktır.Elegan görünümlü bir salon dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız açık mavi L koltuk takımıyla beraber kahverengi ahşap eşyaları bir arada kullanın. Küçük kahverengi orta sehpa ve sarı puf yastıklar L koltuğu salon için elegan bir görünüme sokacaktır. Evinizin dizayn şekli sizin ruh halinizi yansıtacaktır. Bu nedenle ev dekorasyon zamanlarında en iyi ruh halinizi kollayın. Kafanıza takılan bir sorun evinizin dizaynına yansıyabilir. İlerleyen zaman dilimlerinde yapmış olduğunuz dizayn hoşunuza gitmeyebilir.

Salon dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken püf noktalar

  • Salon dekorasyonu için önceden plan yapın. Bu planınızda adım adım neler yapmanız gerektiği yazılı olsun.
  • Evinizin büyüklüğü, pencere sayısı, duvardaki boya rengi ve sizin beğenileriniz mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Salon dekorasyonunda en önemli husus, seçilecek olan model ve renklerdir. Bu iki husus detaylı bir şekilde kararlaştırılmalıdır. Evinizi en iyi şekilde yansıtacak olan bu iki husustur.
  • Salon dekorasyonu yaparken, ileriye dönük popüler modeller de göz önünde tutulmalıdır. Demode olmuş ya da hemen modası geçecek modellerden uzak durmanız faydanıza olacaktır.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük