İlham kaynağı olacak depreme dayanıklı prefabrik ev modelleri

İlham kaynağı olacak depreme dayanıklı prefabrik ev modelleri

Be ev fiyatlarının herkesin bütçesine uygun olmadığı malum. Düşünün çok yüksek miktarlarda para ödeyeceksiniz, ama satın aldığınız ev 6-7 şiddetindeki bir depremde sizin ve ailenizin can güvenliğini tehdit edecek. Gerçekten iyice düşünüldüğünde mantıklı bir seçim olarak görünmüyor. Depreme dayanaklı ve can güvenliği yüksek olan ev modelleri arasında prefabrik evler ilk sıralarda yer almaktadır. 

Depreme dayanıklı olmalarının yanında prefabrik evler önemli sayılacak avantajlara da sahiptirler. Prefabrik ev avantajlarına göz atmanızı tavsiye ederim. Daha uygun fiyata istediğiniz modelleri yaptırmanız mümkündür. Prefabrik ev fiyatları cebinizi zorlamadığı için kalan paranızla evinizin içini lüks eşyalarla dizayn edebilirsiniz. 

Şimdi size ilham kaynağı olacak bazı prefabrik ev modellerini tanıtmak istiyorum. Türkiye'de prefabrik ev yapan çok güvenilir işinde profesyonel firmalar bulunmaktadır. Siz de burada sergileyeceğim prefabrik ev modellerinden birini seçerek güvendiğiniz bir firmaya prefabrik ev yaptırabilirsiniz. 

prefabrik ev modelleri 1

Modern çizgilere sahip ferah dubleks prefabrik ev yaptırabilirsiniz. Duleks prefabrik ev fiyatı normal betonerme ev fiyatından daha uyguna gelmektedir. 

prefabrik ev modelleri 2

Tek katlı geniş etrafı bahçeli bir prefabrik ev, sevdiklerinizle daha güzel anıları geride bırakacağınız bir ev olabilir. Hem çocukların hem de büyüklerin huzur bulabaileceği genişlikte prefabrik ev modeli yaptırabilirsiniz. 

prefabrik ev modeli 3

Çift katlı prefabrik ev modelleri daha çok geniş aileler için uygundur. Çocuk sayısına göre oda ekletebilmeniz mümkündür. Üst kat genelde ebeveyn odası olarak dizayn edilmektedir. 

prefabrik ev modeli 4

Dilerseniz ofis, misafirhane, yazlık, bağ evi, aşk evi ve daha onlarca kullanım amacına uygun prfabrik ev modelleri yaptırabilirsiniz. Siz yeter ki hayal edin, hayalinizi güvendiğiniz firmaya anlatın ve arkanıza yaslanın, karşınıza çıkacak prfabrik ev modeli sizi hayran bırakacaktır. 

Ev hayalinizi gerçekleştirmede prefabrik ev modelleri size cazip gelecektir. Yakın çevrenizde bulunan prfabrik ev firmalarını gezerek gerçek modelleri incelemenizi tavsiye ederim. Böylece hayallerinize kavuşmanızın aslında çok ta zor olmadığını göreceksiniz. Günümüzde depremler artmış durumda, bu gerçeği de göz önünde bulundurduğunuzda prefabrik ev modellerinin sizin ve aileniz için daha isabetl olacağı aşikardır. 

Depreme dayanıklı ev modelleri içerisinde yer alan prefabrik ev modelleri, ahşap ev modelleri, konteyner ev modelleri son zamanlarda daha çok tercih edimeye başlanmıştır. Bu evlerin fiyat aralığını merak ediyorsanız aşağıdaki linklerden fiyatlarını kontrol edebilirsiniz. 

Depreme dayanıklı ev modellerinin fiyatları 

Siz bu üç ev modellerinden hangisini tercih ederdiniz ? Sizce bu üç ev modelinden hangisi insan yaşamına ve bütçeye daha uygundur. Bu konularla ilgili fikir, tecrübe ve önerilerinizi aşağıya yorum bölümüne yazabilirsiniz. 

 

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük