Birevim Araba Alma Sistemi Nasıl Çalışıyor ?

Birevim Araba Alma Sistemi Nasıl Çalışıyor ?

Peşinatsız taksitle hem de faiz ödemeden araba almak mümkün. Birevim araba alma sitemi bu imkanı üyelerine başarılı bir şekilde sunmaktadır. Birevim alt firması olan Birarabam, üyelere peşinatsız taksitle uygun miktarlarda taksit seçenekleriyle araba alma ikanı sunmaktadır.

Birevim Peşinatsız Araba Alma Süreci Nasıl İşliyor ?

birevim araba

Siz alacağınız arabaya karar veriyorsunuz. Daha sonra bütçenizi kontrol ederek aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi belirliyorsunuz. Birevim yetkili uzmanı sizin bütçenize göre sizi bir gruba dahil ediyor. Sistem tarafından hangi ayda arabayı alacağınız belirleniyor. Belirlenmiş ay geldiğinde herhangi bir gecikme olmadan paranızı alıyorsunuz.

Birevim araba alma konusunda oldukça avantajlıdır. Araba fiyatına ek bir masraf yüklemez. Diğer sistemlerde araba fiyatına ekstra masraflar çıkar. En azından bankalardan alıyorsanız faiz ödemek zorunda kalırsınız.

Birevim araba sahibi olmak isteyenlere faizsiz tasarruf sistemi ile noter huzurunda çekilişler yaptırır. Belirlenmiş olan aylarda herkes sırası geldikçe arabasını alır. Aynen köylerdeki imece usulü ya da kadınların yapmış olduğu altın günü gibidir.

Birevim Peşinatsız Araba Alma Modelleri Nelerdir ?

Birevim araba almak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıkların en başında küçük taksit ile ödeme yapma imkânı gelmektedir. Küçük taksitler araba almak isteyenlerin bütçesini zorlamaz. Her ay maaşından belirli miktar ayırarak bütçeni zorlamadan araba sahibi olabilirsin.

Birevim araba alma konusunda şu avantajları sağlamaktadır.

 • Peşinat ödemezsiniz
 • Bütçenizi zorlamayan küçük taksitler belirleyebilirsiniz
 • Ön ödeme derdiniz olmaz
 • Faiz ödemek zorunda kalmazsınız
 • Ekstra bir masraf çıkmaz

Birevim araba sıra tespitli tasarruf yöntemi

Peşinat ödemeden senetle araba alabileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntemde ne kadar aylık ödeme yapabileceğinizi belirleyerek noter huzurunda yapılan çekilişe katılıyorsunuz. Çekiliş sonrası belirlenen ayda paranızı alıyorsunuz. Sıranızın belirlenmesi ile peşinatsız araba alma imkanını elde etmiş olursunuz.

Birevim araba serbest zamanlı tasarruf yöntemi

Bu yöntemi daha çok noter huzurundaki çekilişe şansını bırakmak istemeyen üyeler tercih etmektedir. Ödemek istediğiniz taksit miktarına göre yetkili kişiler gerekli hesaplamaları yaparak arabayı alacağınız günü belirlemektedir.

Birevim Araba Sahibi Yaparken Hangi Avantajları Sağlar ?

Birevim araba almak istediğinizde peşinatsız olacak tüm avantajları önünüze sunar. Siz yaşam kalitenizden taviz vermeden küçük taksitlerle ya da daha büyük taksitler verip peşinatsız şekilde daha erken araba alma fırsatlarını üyelerine sunmaktadır.  Birevim araba alacaklara şağıdaki avantajları sağlamaktadır.

 • Taksit miktarınızı kendiniz belirlersiniz
 • Vade farkı ödemezsiniz
 • Küçük taksitlerle bütçenizi zorlamazsınız
 • Türkiye’nin her yerinde sıfır ya da ikinci el araç alabilirsiniz
 • Banka ya da kredi faizlerinden kurtulursunuz
 • Senet ile peşinatsız araba alma fırsatı elde edersiniz

Birevim araba almak isteyenler için oldukça güzel fırsatlar sunmaktadır. Siz de araba alma düşüncesindeyseniz Birevim araba alma sistemini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

0 YORUMLAR

  Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


maraş sülük